VUB Pôžička z pohodlia domova – cez internet

VÚB Pôžička cez internet je pre každého, kto si potrebuje požičať peniaze a to či už nižšiu alebo vyššiu sumu. Týmito pôžičkami sa zaoberajú hlavne nebankové spoločnosti. Navyše majú tieto pôžičky jednu výhodu – sú bezúčelové.

Vybavenie pôžičky cez internet je veľmi jednoduché, hlavne ak ide o malé a krátkodobé pôžičky. Vybaviť sa dajú veľmi rýchlo a to už do jednej hodiny. Peniaze prídu na účet maximálne do jedného dňa. Nebankové spoločnosti peniaze posielajú okamžite po schválení pôžičky. Výhodou je, že si žiadateľ môže požičať väčšiu sumu a zároveň má pôžička aj dlhšiu splatnosť. Navyše sa takáto pôžička dá získať aj bez registra.

Krátkodobú pôžičku cez internet si môžu vybrať aj nezamestnaní ľudia (vďaka vub kalkulačka na pôžičky môžete žiadosť o pôžičku zaslať ešte dnes). Nie je potrebný žiaden doklad o príjme. Túto možnosť vám ponúkajú nebankové spoločnosti. Výška pôžičky je od 50 do 350 €. Ide tu o menšie sumy a ich splatnosť je obvykle od 7 do 31 dní. Výhoda tejto pôžičky je, že sa dá splatiť na jedenkrát. Pôžičku je možné získať okamžite, bez akýchkoľvek komplikácií.

Quatro pôžička kalkulačka

Cez internet z pohodlia domova sa dajú vybaviť aj spotrebiteľské úvery, ktoré ponúkajú banky. Tiež si môžete vybaviť aj nebankové úvery od nebankových inštitúcií. Pri oboch je potrebné doložiť potvrdenie o výške trvalého príjmu. Niekedy však banky vyžadujú aj osobné stretnutie. Tento spôsob je naozaj veľmi výhodný a peniaze môžete získať za lepších podmienok, ale čo sa týka doby získania peňazí, tá môže byť už o čosi dlhšia.

Samozrejme je možné si vybrať aj väčšiu pôžičku, ktoré vám poskytnú zväčša nebankové spoločnosti. Tiež sa dajú vybaviť z pohodlia domova a dá sa o ne požiadať cez internet. Výška pôžičky je od 500 do 15 000 €. Doba splácanie je dlhšia a to od 6. mesiacov až do 60. mesiacov. Pri tejto možnosti vybavenia pôžičky, väčšina nebankových spoločnosti overuje aj registre. Niektoré nebankové spoločnosti vyžadujú aj osobné stretnutie pre podpísanie úverovej alebo pôžičkovej zmluvy.

Čo sa týka bánk a on-line pôžičiek alebo lepšie povedané úverov, tu je to už trochu viac komplikovanejšie a obmedzenejšie. To sa týka hlavne nových klientov napríklad pri Všeobecnej Úverovej Banke (VÚB). Niektoré banky svojim klientom ponúkajú možnosť požiadať o úver (hlavne spotrebný) a to cez internetbanking. Je však nutné osobné stretnutie a podpis zmluvy. Existujú však aj internetové banky, kde si pôžičku vybavíte pohodlne z domova a on-line a to napríklad VÚB, Zuno alebo mBank.